6 grudnia 2021 Beth Hart po raz pierwszy w Polsce zagra Solo!

 

Teraz nadarza się wyjątkowa okazja by móc zobaczyć po raz pierwszy w Polsce 6 grudnia 2021 o g.20.00 w katowickim Spodku koncert Beth Hart Solo.

Sprzedaż biletów na koncert Beth Hart Solo od g. 12.00, 23 września 2020.

Bilety mozna kupic powyzej lub tez w internetowych bileteriach: empikbilety.pl, ebilet.pl , eventim.pl , goingapp.pl, interticket.pl

Bilety będzie można fizycznie kupić w Salonach Empik od południa w środę 23 września 2020

 

Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy o Niej za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po koncercie w Gdyni doszły do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY. Tak, proszę Państwa, koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie tym razem będzie tylko Ona. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych. I nie przypadkowo najnowsza płyta nosi tytuł „War In My Mind”… Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem, ostatnio wielokrotnie z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą sześć płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i stale rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną. Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!