Beth Hart w Gdyni 2024

Koncert Beth Hart w Gdyni, Polsat Plus Arena zostaje przełożony z 26 listopada 2023 o g.20.00 na przyszły rok, na 12 czerwca 2024 o g.20.00.

Bilety zakupione na koncert Beth Hart w Polsat Plus Arena w Gdyni, 26 listopada 2023, o g.20.00 zachowują ważność na koncert Beth Hart w Polsat Plus Arena w Gdyni, 12 czerwca 2024, o g. 20.00.

Dziękujemy za fanom Beth za ich ogromną wyrozumiałość i cierpliwość!


Tegoroczna europejska trasa Beth Hart nie odbędzie się w zaplanowanym terminie

Z przykrością informujemy, że zaistniała ostatnio i utrzymująca się nadal niepożądana reakcja Beth Hart na lek powoduje, że jej tegoroczna europejska trasa nie będzie kontynuowana. Bazując na rekomendacjach lekarzy, pracujemy intensywnie wraz z managementem nad znalezieniem nowych terminów dla koncertów zaplanowanych w ramach tegorocznej trasy w tym tych, które miały odbyć się 22 listopada 2023 w Szczecinie, 24 listopada 2023 we Wrocławiu oraz 26 listopada 2023 w Gdyni. Zdając sobie sprawę z możliwych dla Państwa niedogodności w związku z zaistniałą sytuacją, liczymy na Państwa cierpliwość, jako dla wiernych fanów Beth Hart, dla których podobnie jak dla nas zdrowie Artystki jest najważniejsze. Dziękując za Państwa wyrozumiałość prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy zamieszczali stosowne informacje o sytuacji i statusie nowych terminów (FB: Modernlook Polska i Ladies’ Jazz, strony: www.modernlook.pl oraz www.ladiesjazz.pl) Organizatorzy


Po dwóch spektakularnych koncertach Beth Hart 1 grudnia 2022 w katowickim Spodku oraz 3 grudnia 2022 na warszawskim Torwarze mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli Jej talentu.

 

Beth Hart wraca do Polski w 2023 roku!!!

Zagra ze swoim zespołem:

  • 22 listopada 2023 roku o godzinie 20.00 w Szczecinie, w Netto Arenie,
  • 24 listopada 2023 roku o godzinie 20.00 we Wrocławiu, w Hali Orbita,
  • 26 listopada 2023 roku o godzinie 20.00 w Gdyni, w Polsat Plus Arenie.

O Beth Hart zachwyceni krytycy  muzyczni piszą: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Dochodzą do tego często najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Koncert Beth Hart to zawsze spotkanie z artystką prawdziwą. Tu emocji nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie.

W 2019 roku podczas niesamowitego koncertu w ramach Ladies’ Jazz Festival po raz pierwszy rozpoczęła występ od śpiewania przechodząc wśród widzów środkiem płyty w stronę sceny , na której czekał na nią zespół. W grudniu 2022 roku występując solo w  katowickim Spodku zaczarowała widownię śpiewając i grając na gitarze i fortepianie. Na Torwarze zaś magnetyzowała publiczność grając z zespołem. Oczywiście na obu tych koncertach również  śpiewała chodząc po płycie wśród publiczności.

Wszystkie koncerty  Beth Hart pozbawione są plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych.  

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz wielokrotnie z Joe Bonamassą. Ma na swym koncie wraz z najnowszą A Tribute to to Led Zeppelin dziesięć  płyt studyjnych, dwie koncertowe, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i błyskawicznie rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Beth Hart to jedno z nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

Ku radości fanów Beth powraca do Polski i w listopadzie 2023 zagra 3 koncerty w Szczecinie, Wrocławiu i Gdyni.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!