Ladies’ Jazz na Święta

25 grudnia 2020, o godz. 18:00

www.ladiesjazz.pl

­­­­­­­­­­­­­­­Ladies’ Jazz na Święta
najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne w każdym domu
25 grudnia godz. 18:00
Damy Jazzu śpiewają dla Państwa i u Państwa

Uświetnianie śpiewem najważniejszych wydarzeń ludzkość ma niemal w genach, stąd piosenki świąteczne i noworoczne chcą i mają w swoim repertuarze niemal wszyscy muzycy, a ci najwięksi mogą poszczycić się niejedną pełnowymiarową płytą z kolędami, pastorałkami, piosenkami okazjonalnymi.

Modern Look , organizator Ladies’ Jazz Festival proponuje Państwu w tym trudnym roku dla nas wszystkich, a dla osób kochających muzykę, koncerty, wydarzenia artystyczne szczególnie wyjątkowe wydarzenie:
25 grudnia 2020 o godz. 18:00 będą Państwo mogli wpuścić do swych domów plejadę dam jazzu, które z radością uświetnią Wasze święta.
Na koncercie Ladies’ Jazz na Święta wystąpią m.in. Urszula Dudziak, Aga Zaryan, Monika Borzym, Dorota Miśkiewicz, Grażyna Auguścik i Mika Urbaniak.

Być może nie będą Państwo mogli spotkać się ze wszystkimi bliskimi, ale będziemy mogli śpiewać te same kolędy i świąteczne piosenki w tym samym czasie dzięki koncertowi Ladies’ Jazz na Święta  dostępnemu 25 grudnia od godziny18.00  w Internecie m.in. na WP.PL, na kanale YouTube oraz na Facebooku Ladies’ Jazz!

Wszystkie linki do transmisji znajdą Państwo na stronie www.ladiesjazz.pl

Ślemy Państwu najpoważniej na świecie wydawałoby się najbanalniejsze życzenia ZDROWIA i życzymy przyjemnych chwil również z muzyką
Ladies’ Jazz na Święta

Projekt Ladies’ Jazz na Święta otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

 

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!