Lucia de Carvalho

Lucia de Carvalho zostanie mamą!
Z tego powodu artystka wstrzymuje swoją karierę i odwołuje koncerty, również jej koncert planowany w ramach Gdańsk Lotos Siesta Festival 2020.
Zatem 26 kwietnia 2020 wystąpi w klubie Parlament w Gdańsku utytułowana nagrodą „Diva Muzyki Angolańskiej” Anabela Aya!

26 kwietnia 2020, g.22.00,

Klub Parlament, Gdańsk

GDAŃSK LOTOS SIESTA FESTIVAL

Co za energia, zmysłowość, żar. Urodzona w Angoli, wychowana we Francji, pełnymi garściami czerpie z folkloru Brazylii i tam też, obok Paryża i Luandy, powstała jej ostatnia płyta: Kuzola, co w macierzystym języku artystki znaczy: Zakochanie. Lucia de Carvalho śpiewała od dziecka: w domu, na ulicach, w kościołach. Od pierwszej chwili zakochana w muzyce brazylijskiej, w naturalny sposób łączyła bossa novę i rytmy karnawału z tradycją rodzinnego kraju i muzycznym wyrafinowaniem ojczyzny Debussy’ego. Na nowej płycie pojawia się ponad dwudziestu artystów z wielu muzycznych światów, które przenikają się w piosenkach Lucii tak, jak to w dzisiejszej rzeczywistości nieuchronne. To wielka radość móc zaprezentować Lucię polskiej publiczności po raz pierwszy podczas tradycyjnej Nocy Afrykańskiej w klubie Parlament w ostatnim dniu jubileuszowego festiwalu.

Dodatkowe informacje:
Osoby, które chcą zwrócić zakupione wcześniej bilety na koncert Lucii de Carvalho uprasza się o kontakt z odpowiednią dla nich bileterią. Bilety tych z Państwa, którzy pragną uczestniczyć w koncercie Anabeli Aya, a mają bilety na koncert Lucii de Carvalho zachowują ważność na koncert Anabeli Aya.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!