Andrea Motis

12 września 2021, g.20.00,

Filharmonia Bałtycka, Gdańsk

W związku z obostrzeniami wynikającymi z trzeciej fali COVID zmuszeni jesteśmy w porozumieniu z Andreą Motis  do zmiany daty Jej koncertu w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku z 23 kwietnia 2021 g.20.00  na 12 września 2021 g.20.00.

Bilety zakupione na gdański koncert  Andrei Motis zachowują ważność na Jej koncert w nowym terminie , który odbędzie się w tej samej Sali w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku 12 września 2021 o g.20.00.

Osoby pragnące jednak zwrócić bilet proszone są o kontakt z bileterią, w której dokonały zakupu.

Oczywiście zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie pod numerem 603915338 oraz pod mailem kontakt@modernlook.pl

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
Do zobaczenia na naszych koncertach 🙂

To prawdopodobnie największe odkrycie sezonu wśród europejskich artystów muzyki świata. Ale myli się ten, kto sądzi, że Andrea Motis debiutuje, choć nie ma jeszcze dwudziestu pięciu lat. Siedmioletnia, zwracała swym talentem uwagę lidera big-bandu, w którym grała na trąbce! Siedemnastoletnią zapraszał na swą scenę Quincy Jones. Dwudziestotrzyletnia, wydała swą pierwszą płytę jako liderka. Abum Emotional Dance ukazał się w słynnej wytwórni Impulse!, która dała nam między innymi Johna Coltrane’a. To był przełom dla onieśmielająco uzdolnionej wokalistki i trębaczki z Katalonii. Wciąż jednak jej repertuarem była głównie przepastna księga standardów muzyki amerykańskiej. Dopiero rok 2019 i debiut w wytwórni Verve przyniósł ten oczekiwany, nowy głos w jej muzyce. Album Do Outro Lado Do Azul, jakkolwiek zagrany z jazzową wrażliwością, swobodą i maestrią, to barwny bukiet utworów latynoskich. Klarnet, cavaquinho, gitara klasyczna, instrumenty smyczkowe a przede wszystkim zwinne rytmy perkusyjne stworzyły w połączeniu z jazzowymi solówkami Andrei nowy kolor, nową jakość. Bez wątpienia jedna z najciekawszych i zarazem najpiękniejszych płyt z Półwyspu Iberyjskiego, jakie dostaliśmy w ostatnich latach.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!