Tanita Tikaram 2024

Tanita Tikaram w Cavatina Hall
19 kwietnia 2024 g. 19:00
Bielsko Biała

 

Urzekająca, słodka, romantyczna, a wielka i międzynarodowa gwiazda, Tanita Tikaram uświetni jedną z najładniejszych nowych sal koncertowych w Polsce. 19 kwietnia 2024 wieczorem Cavatina Hall w Bielsku Białej rozbrzmi przebojami, które są z nami od przeszło 30 lat, które pozwolą wrócić do lat młodości, wszelkich szans, wieczorów z Listą Przebojów Marka Niedźwieckiego w klasycznym radioodbiorniku. Które nie tylko są artefaktami ku przeszłości, ale równie dobrze odkrywają nowe płaszczyzny do porozumienia z młodszymi pokoleniami, ba, dają niezwykłą szansę na wyjątkowy wieczór i tony kolejnych wspomnień z własnymi mniej lub bardziej dorosłymi dziećmi – rzecz sprawdzona i udokumentowana po koncertach artystki na Ladies’ Jazz Festival 2020, a potem na festiwalu w Łańcucie…

Tanita Tikaram to nie tylko wspaniały płytowy wielokrotnie ozłocony krążek debiutantki z 1988 roku. To nie tylko dwa, a dla niektórych cztery przeboje z własnej listy wszechczasów. Tanita Tikaram to 11 pełnoprawnych albumów,  a na każdym minuty wzruszeń, zaskoczeń, emocji. Jej koncerty to natomiast radość, czystość, ciepło, urokliwa nieśmiałość, tak wydawałoby się, przyzwyczajonej do tłumów fanów i ich zachwytów nad jej talentem kompozytorskim, wykonawczym i trafnością tekstów tak spójnych z naszymi przeżyciami i przemyśleniami.

Tanita Tikaram wraca do Polski i wystąpi dla nas 19 kwietnia 2024 w Cavatina Hall w Bielsku Białej o 19:00. I bez dwóch zdań – będzie to wieczór niezapomniany! Warto będzie mieć go w swojej pamięci!!!

 

Organizatorem koncertu jest Agencja Modernlook Polska

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!