TAKE 6 – 20th Ladies’ Jazz Festival

SENSACJA Największa, najważniejsza, najpopularniejsza grupa wokalna świata na 20. Lecie Ladies’ Jazz Festival! 10 nagród Grammy, 10 nagród Dove Członkowie Galerii Sław Muzyki Gospel I więcej, więcej, więcej…. TAKE 6 w Teatrze Muzyczny w Gdyni, 21 lipca 2024 o godzinie 20:00!

Ale jak to? Ale jak tak można? Take 6 najbardziej utytułowana, najczęściej nagradzana grupa wokalna świata na XX Ladies’ Jazz Festival? Toż to sami mężczyźni?!?!?

Od 1987 roku, gdy wraz z ich pierwszą płytą pojawiła się nazwa Take 6 zespół podbił świat i utrzymuje uwielbienie wśród miłośników soulu, jazzu, pop, gospel. To najbardziej gorąca nazwa wśród zespołów wokalnych w całym układzie słonecznym. To kwintesencja jakości, wielkości, czystości wykonania. To pewnik genialnego show, wspaniałego kontaktu z publicznością, niespotykanych gdzie indziej wrażeń muzycznych, estetycznych i emocjonalnych. Take 6 uświetnią dwudziestą edycję Ladies’ Jazz Festival w Gdyni. Swym występem złożą hołd genialnej publiczności, fantastycznym damom jazzu i stylowej piosenki, które do tej pory występowały na scenach Ladies’ Jazz Festival, artystkom, dzięki którym Muzyka przez wielkie M ma właśnie takie oblicze, jakie ma. Które wniosły do świata kultury i sztuki tak wiele tak pięknych i niepowtarzalnych wartości i doznań. Co sprawia, że ten festiwal trwa  tak długo? Odpowiedzi są bezpośrednie i proste: wiara, przyjaźń, szacunek i miłość do muzyki, wyjątkowy projekt, jak najlepsze w danych warunkach wykonanie, profesjonalizm. Nie bójmy się jednak powtórzyć: szacunek i miłość do muzyki to podstawa, to podstawa również fenomenu Take 6. I to właśnie także Take 6 będą jedną z gwiazd XX Ladies’ Jazz Festival w niedzielę, 21 lipca 2024 r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni od 20:00.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie już w bileteriach Eventim, eBilet, Biletyna, Interticket

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!